Aktuální dění

N-trophy8 zná své vítěze!

Je to tak, 45 hodin soutěžení přineslo spoustu zážiků a emocí a vítězně z něj vyšel tým Jarošťáci (se vrací). Gratulujeme! Mrkněte na výsledky nebo do fotogalerie, kde už visí fotky z letošního finále! Děkujeme za účast a těšíme se na další ročník!

Známe jména finalistů!

Kvalifikace je u konce a 16 postupujících se utká o vítězství 16. - 18. února v Brně. Mrkněte na výsledky. Pokud vás zajímá, jak si to představovali sami autoři, mrkněte na autorská řešení.

Prosíme vás taky o vyplnění kvalifikačního dotazníku, pomůže nám udělat lepší příští N-trophy. Úspěšným týmům gratulujeme a všem děkujeme za účast a snahu.

Kvalifikace je u konce…

Kostky jsou vrženy. Právě skončila kvalifikace na N-trophy8... Výsledky a seznam 16 postupujících týmů se dozvíte nejpozději v neděli 18. 2. A nebojte, pošleme vám to také v emailu :-)

Chyby na stránkách

Dobrá zpráva, odevzdávárna už normálně funguje... Děkujeme za trpělivost.

Možná jste si všimli, že některé věci na těchto stránkách nefungují úplně ideálně. Vzniklo to tím, že jsme updatovali Wordpress na aktuální verzi a to rozhodilo některé funkce. Pracujeme na nápravě, doplňování registrace by už mělo funovat. Pokud natrefíte na něco, co se nechová, jak byste očekávali, prosím napište nám to. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Kvalifikace odstartovala!

Právě se rozjela kvalifikace, zadání najdete po přihlášení v kartě Hra kliknutím na zelené tlačítko Kvalifikace. Průběžné dotazy týmů a naše odpovědi na ně jsou zveřejňovány v kvalifikačním FAQ.

Přejeme hodně štěstí a ať se vám kvalifikace líbí!

N-trophy8 – příběh začíná…

Jak již je na N-trophy zvykem, soutěž bude provázet příběh. A jaký to bude letos? Čtěte první kapitolu Nuda na asteroidu a její pokračování Cesta do SPIKEA.

Příběh není pro průběh soutěže nutný (není hodnocený ani nemá vliv na úlohy jako takové), je to jen ozvláštnění pro pobavení - a možná v něm najdete nějaký "easter-egg" ;-)

Registrace je spuštěna!

Byl ti rok dlouhý a nemůžeš se dočkat? Padáš nudou? Chceš zažít něco hvězdného? Sežeň si tým a registruj se! Chceš pozvat kamarády nebo jinak propagovat N-trophy? Pozvi je na facebooku, předej jim letáček nebo jim pošli video! (a nezapomeň nás lajknout a odebírat :-) )

Historie a vzorové úlohy

Zázraky se dějí a zvládli jsme hodit na web jednoduchou historii N-trophy včetně letmé zmínky, jak to celé vlastně vzniklo od Ondráše Přibyly - tedy duchovního otce N-trophy. Stejně tak jsme zveřejnili vzorové úlohy v sekci "O soutěži", které si může kdokoliv otestovat. Jedná se o kvalifikační úlohy z některého z minulých ročníků. Autorská řešení zveřejněná nejsou, ale když si napíšete mail, tak vám je pošleme :-). Kochejte se!

Výsledky finále jsou na světě! A N-trophy times taky! :-)

Finále N-trophy7 má své vítěze, gratulujeme týmu NoTryhard Kappa2! Pokud se chcete podívat na ostatní, ťukněte na výsledky. A pokud jste fandové N-trophy times nebo chcete kousíček nahlídnout do dění na finále, tak čtěte jejich facebookový profil.

Výsledky kvalifikace jsou na světě!

A je to tady! Výsledky jsou na světe! Všem 16 týmům gratulujeme! Máme pro vás nachystané i autorské řešení všech úloh. Mrkněte! Pokud víte, že se finále N-trophy nechcete nebo nemůžete zúčastnit, dejte mi to prosím vědět mailem co nejdříve, oslovím další týmy v pořadí. Díky!