Aktuální dění

Report z N-trophy11 je tu.

Podívejte se s námi jak vypadalo N-trophy v onlinu. Ve Fotogalerii se pak najdete fotky (nejen) z printscreenů. ;)

A to je z letošního ročníku vše. Těšíme se po prázdninách.

Za organizátorský tým - Eliška

Otestujte své tělo s N-trophy

V průběhu dubna budou na našem facebooku zveřejňovány biologické úlohy (a řešení) z letošního finále. Pojďte s námi vyzkoušet jak funguje lidské tělo.

N-trophy11 je za námi

Milí příznivci N-trophy, letošní finále je za námi a zdá se, že organizátoři i účastníci jsou s výsledkem spokojení. Všechny nás překvapilo jak dobré to i v onlinu může být, i když nám samozřejmě kontakt chyběl. Záznam z vyhlašování výsledků můžete zhlédnout zde. Teď dobíjíme baterky a upravujeme fotky a videa, tak se v příštích […]

Více informací >>

Finálové FAQ

Tady najdete pár otázek a odpovědí k finále, na co se často ptáte...

Více informací >>

Přehled informací k finále

najdou přihlášení na odkazu v kartě Hra (stejně, jak zadání kvalifikace - tady).

Přípravy vrcholí – balíčky a kdy budeme živě

V pátek jsme poslali finalistům balíčky s materiálem a, světe div se, Zásilkovna i Česká pošta jich většinu doručila již v pondělí! Přípravy vrcholí, proběhla ostrá verze finále a už se těšíme na pátek, až to vypukne. V 17:00 se potkáme s finalisty a prosvištíme technické záležitosti online finále. Od 18:00 se můžete těšit na online […]

Více informací >>

Finále se blíží. Vyznáte se v Dimenzi 271?

Finále se blíží mílovými kroky a my pomalu finišujeme jeho přípravu. A co vy? Sledujete novinky z Dimenze 271, kde vládnou vědci? N-trophy Times vás o ní informuje na Facebooku a Instagramu.

Autorská řešení zveřejněna

Autorská řešení úloh jsou dostupná tady. Příjemné zkoumání přejeme. ;)

Výsledky kvalifikace

Do historicky prvního online finále postupuje 15 týmů ze 14 škol, pěti krajů českých a dvou slovenských. Postupujícím gratulujeme a těšíme se na ně v březnu. Všem, kteří se zapojili, děkujeme za odvedenou práci a nasazení a doufáme, že nás budete 20. 3. sledovat. 😉 Autorská řešení zveřejníme v následujících dnech.

Více informací >>

Kvalifikace je u konce…

Kostky jsou vrženy. Právě skončila kvalifikace na N-trophy11... Výsledky a seznam postupujících týmů se dozvíte nejpozději v neděli 14. 2. A nebojte, pošleme vám to také v emailu :-)