Aktuální dění

Historie a vzorové úlohy

Zázraky se dějí a zvládli jsme hodit na web jednoduchou historii N-trophy včetně letmé zmínky, jak to celé vlastně vzniklo od Ondráše Přibyly - tedy duchovního otce N-trophy. Stejně tak jsme zveřejnili vzorové úlohy v sekci "O soutěži", které si může kdokoliv otestovat. Jedná se o kvalifikační úlohy z některého z minulých ročníků. Autorská řešení zveřejněná nejsou, ale když si napíšete mail, tak vám je pošleme :-). Kochejte se!

Výsledky finále jsou na světě! A N-trophy times taky! :-)

Finále N-trophy7 má své vítěze, gratulujeme týmu NoTryhard Kappa2! Pokud se chcete podívat na ostatní, ťukněte na výsledky. A pokud jste fandové N-trophy times nebo chcete kousíček nahlídnout do dění na finále, tak čtěte jejich facebookový profil.

Výsledky kvalifikace jsou na světě!

A je to tady! Výsledky jsou na světe! Všem 16 týmům gratulujeme! Máme pro vás nachystané i autorské řešení všech úloh. Mrkněte! Pokud víte, že se finále N-trophy nechcete nebo nemůžete zúčastnit, dejte mi to prosím vědět mailem co nejdříve, oslovím další týmy v pořadí. Díky!

A kostky jsou vrženy…

Slova klasika nejlépe vystihují současný stav. Všechna řešení jsou již v rukou lektorů a dnes strávili první perný večer jejich opravováním. Na výsledky se můžete těšit, budou viset na webu nejpozději v neděli 19/2...

Kvalifikační FAQ

Nějak se nám začaly množit dotazy na jednotlivé úlohy a tak si říkáme, že by možná zajímaly i některé z vás. Zde je tedy máte všechny pohromadě - jak položené dotazy od vás - týmů, tak i odpovědi, které jsme vám mailem dali. Ať máte všichni rovné podmínky :)

Více informací >>

Kvalifikace odstartovala!

A je to tady, boj o N-trophy 7 právě začíná! Vše potřebné najdete v menu "hra" klepnutím na zelené tlačítko "kvalifikace". Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, ptejte se nejlépe mailem. Hodně štěstí, zábavy a trpělivosti!

Registrace prodloužena

Dobrá zpráva, pokud jste nestihli deadline na registraci - máte ještě možnost. Registrace byla otevřena až do konce kvalifikace (která začíná ve čtvrtek 2/2 v 16:00), tedy pokud chcete doplnit nebo měnit svoje údaje v týmu či registrovat nový tým, máte možnost. Upozorňuji však, že se konec kvalifikace je pro všechny stejný, tedy když se registrujete v její polovině, tak jste se okradli o čas, ale šanci máte :-). Hodně štěstí!

Plakátek na N-trophy7

Plakátek na N-trophy7 je na světě (tedy už je to dýl, ale k vám se dostává teď). Pokud můžete, píchněte jej prosím ve škole na nástěnku, v kroužku nebo případně i jinde, kde vám to příjde smysluplné. Je ke stažení zde. Díky!

Registrace je tu!

Registrace na N-trophy7 právě vypukla. Čas máte do konce ledna. Ale vězte - kdo zaváhá, ten na to zapomene :-) - a kdo zapomene, bude litovat! Nelitujte, registrujte! Těšíme se!

N-trophy7 už se blíží…

už jen pár dní do začátku registrace. Máš svůj tým? Víš o někom, koho to bude bavit? Naděl mu dárek pod stromeček a pozvi ho do týmu. Nebo už tým máš? Tak vyzvěte kamarády na čestný vědecký souboj, registrujte se a utkejte se první víkend v Březnu na N-trophy7!