Seznam registrovaných týmů

Amébky

(Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola, JMK, id: 696)
Jiří Holek, Villis Sobotků, Matěj Krajný

Amplituda

(Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace, JMK, id: 636)
Tereza Singerová, Michaela Šedová, Martin Ošmera

À santé!

(Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou; Gymnázium Vincence Makovského, Nové Město na Moravě, VYS, id: 642)
Anna Polnická, Terezie Tulisová, Pavla Polnická

Asymptota of the nekonečno

(Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace, JMK, id: 637)
Veronika Valouchová, Ronald Luc, Vít Procházka

A-Team

(Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace, MSK, id: 681)
Jakub Vagunda, Daniel Branný, Kristýna Gąsiorova

Atomovky

(Gymnázium Olgy Havlové, MSK, id: 645)
Gabriela Demlová, Petr Mičulek, Michaela Hříbková

Auťáci

(Základní škola Autismu , KSK, id: 668)
Bořek Soprán, Adam Stavitel, Pert Novák

Avengers

(Purkyňovo gymnázium Strážnice & Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště, JMK, id: 659)
Martin Hrbáč, Vendula Říhová, Martin Krčma

A2M

(Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace, JMK, id: 728)
Martina Masopustová, Michaela Holouková, Anežka Staňková

Bavorské Vdolky

(Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži, ZLK, id: 672)
Václav Kubíček, Jan Polišenský, Roman N-Konečný

Breberky

(Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace, JMK, id: 720)
Kryštof Zamazal, Viktor Grim, Vojtěch Richard Krejsa

Céčkaři

(Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava - Zábřeh, MSK, id: 685)
Jakub Fojtík, Tomáš Tekelík, Zuzana Baranová

Cluer

(Gymnázium Jozefa Lettricha, ŽSK, id: 715)
Matúš Komora, Lukáš Račko, Martin Orságh

Collusoři

(GPOA Znojmo, JMK, id: 653)
Lubomír Smrček, David Schmuttermeier, Julie Střihavková

Creativity

(Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace; Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace, JMK, id: 703)
Alena Trenzová, Veronika Kazimírová, Kristina Procházková

Curiosity

(Gymnázium Brno, Vídeňská, JMK, id: 658)
Ondřej Vítek, Sebastian Brettfeld, Martin Svoboda

DAP team

(Gymnázium Ivana Kupca, TTSK, id: 700)
Dominika Bezdeková, Andrej Korman, Tomáš Petrík

DEADCAT (diethyl-azodikarboxylát)

(Střední průmyslová škola chemická, JMK, id: 670)
Filip Jordánek, Viktorie Svobodová, Tomáš Nováček

Ekobiokvočny

(Gymnázium Chotěboř, VYS, id: 638)
Jan Venc, Luboš Molák, Anna Boháčová

Entropie

(Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace, JMK, id: 674)
Martin Mikšík, Viktorie Blahová, Kateřina Lojdová

FAMe

(Gymnázium Ľudovíta Jaroslava Šuleka, Komárno, NSK, id: 680)
Filip Farkas, Andrej Tekel, Martin Marek

Faradays

(Gymnázium Brno, Křenová 36, JMK, id: 701)
Klára Petrovičová, Michaela Dobrovolná, Karolína Šoberová

Gymbos

(Gymnázium Boskovice, Palackého nám. 1, JMK, id: 692)
Aneta Němcová, Eliška Kolářová, Roman Ondráček

Gymlovo

(Gymnázium Lovosice, ULK, id: 676)
Tereza Cimrmanová, Šimon Malý, Dominik Vrba

Gyrec

(Gymnázium Brno-Řečkovice, JMK, id: 729)
Ema Cetkovská, Tereza Smutná, Tereza Polanská

G3

(Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace, JMK, id: 698)
Zuzana Valentová, Eva Staňková, Karolina Sedláčková

Hexamethylentriperoxidiamin

(Gymnázium Jana Keplera, PHA, id: 682)
Mirek Lžičař, Jakub Štěpánek, Jáchym Rauš

Himulin excogitatoris

(Gymnázium a SOŠZE Vyškov, příspěvková organizace, JMK, id: 691)
Anna Zadražilová, Petra Korčiánová, Tereza Jedličková

HMS Prion

(Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace, JMK, id: 662)
Michal Němec, Jan Rybka, Silvie Němcová

ChemGuys

(Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, MSK, id: 711)
Ondřej Studník, Patrik Kula, Jan Mandrla

Choeche

(Wichterlovo gymnázium , MSK, id: 640)
Marie Šubrtová, Eva Kramolišová, Šárka Motanová

Informace o týmu

(Střední průmyslová škola chemická Brno, JMK, id: 727)
Vojtěch Hlavinka, Martin Nezval, Vlastibor Vošahlík

Jarošťáci

(Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14, p. o., JMK, id: 649)
Filip Svěrák, Mikuláš Hampl, Václav Martinů

JCMM

(GML, JMK, id: 632)
Milan Linkesch, Ivo Hopp, Lucie Karmová

Jednorožci

(Gymnázium Jana Blahoslava , JMK, id: 654)
Kristýna Filipová, Ivo Adam, Petr Čech

Jméno není potřeba

(Gymnázium Olomouc - Hejčín, Tomkova 45, Olomouc 779 00 , OLK, id: 721)
Jiří Loun, Tomáš Pippal, Jindřich Jelínek

Johnyho parťáci

(Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, MSK, id: 671)
Jan Blahut, Jakub Ondřej, Hana Šrámková

Keine Ahnung

(Gymnázium Varšavská cesta 1, ŽSK, id: 718)
Samuel Škoda, Matej Nemeček, Michal Dopita

Kežl Dašák

(Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, PAK, id: 639)
Vlastimil Horálek, Tomáš Faikl, Kamil Mudruňka

Klasičky

(Klasické a španělské gymnázium, Brno-Bystrc, Vejrostova 2, JMK, id: 643)
Jiří Šváb, Nela Pelánková, Klára Vinklárková

KNÍK na dva diagonálně spojené čtverečky s vlnkou a přehláskou a to celé dvakrát podtržené

(První soukromé jazykové gymnázium, KHK, id: 648)
Tereza Hladíková, Ondřej Knopp, Matouš Marek

Kocovina po maturáku

(Gymnázium Šumperk, OLK, id: 641)
Tamara Maňáková, Ondřej Motlíček, Jakub Nikodem

Kofeinem urychlené částice

(Biskupské gymnázium Brno, JMK, id: 657)
Martin Zavřel, Dominika Štefková, Filip Šmerda

Komenského ploštěnky

(Gymnázium Komenského Havířov, MSK, id: 655)
Jakub Delong, Adéla Pawlasová, Natálie Hajnová

Kulturisti

(Sokolská, JMK, id: 723)
Michael Malík, Erik Maňásek, Miroslav Klobáska

Kyselina Kyslíková

(Gymnáziu T. G. Masaryka, Hustopeče, JMK, id: 695)
Richard Malý, Eliška Rapcová, David Sopoušek

K-9

(Gymnázium Josefa Ressela, PAK, id: 677)
Petr Linhart, Ayat Bakerová, Adam Drobílek

Lab Error

(Gymnázium Blansko, příspěvková organizace, JMK, id: 716)
František Nečas, Pavel Věžník, Jakub Fedra

Ledová pára

(Gymnázium Tř. Kpt. Jaroše, JMK, id: 702)
Šimon Žáček, Adam Viktora, Šimon Chmelař

Lívanečky

(Purkyňovo gymnázium Strážnice, JMK, id: 684)
Tereza Bělohoubková, Lucie Hoffová, Karolína Kučerová

LoSoS

(Gymnázium Varšavská, Žilina, ŽSK, id: 650)
Kristína Szabová, Martina Strnadová, Vladimír Lukačko

Malinky

(Cirkevná spojená škola, PSK, id: 714)
Veronika Schlencová, Zuzana Maliničová, Simona Kepičová

MATes

(CSŠ sv. Cyrila a Metoda Snina, PSK, id: 651)
Aneta Anna Dunajová, Matúš Komár, Tibor Kalinič

Mehkay

(Gymnázium Matyáše Lercha, JMK, id: 660)
Jana Havránková, Natálie Klimková, Tomáš Večeřa

Mrs. Boucnik

(Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno, JMK, id: 722)
Ondřej Buček, Martin Kurečka, Martin Mátl

Nebrňáci z Jarošky

(Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14, JMK, id: 690)
Petr Sochor, Josef Minařík, Marek Seďa

Nekreativní lamy

(Jaroška, JMK, id: 656)
Matěj Žáček, Ondřej Svoboda, Barbora Výborová

Neuron

(Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul.2, OLK, id: 694)
Jiří Doseděl, Otakar Salaj, Bruno Kolík

Nevím

(Gymnázium Šumperk, OLK, id: 699)
Martin Horáček, Lukáš Doležel, Jaroslav Kořínek

NoTryhard Kappa²

(Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova 324/7, 500 03 Hradec Králové, KHK, id: 634)
Vadim Kablukov, Tereza Kinská, Šimon Chvátil

N-thalpy

(Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, MSK, id: 679)
Gabriel Janovský, Phuong Hoang, Mojmír Kovář

N.t.p

(Biskupské gymnázium Brno, JMK, id: 719)
Eliška Kouřilová, Ivana Kintlerová, Klára Minářová

OpenTeam

(Biskupské gymnázium Brno, JMK, id: 635)
Jakub Zapoměl, Barbora Ondroušková, Dominik-Matthias Němec

PaJaMi

(GPOA, JMK, id: 704)
Pavel Kolodin, Vladimír Palas, Jana Mojžišová

Pézetka

(Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace, JMK, id: 678)
Pavla Rudolfová, Lenka Kuchyňková, Adam Vondráček

PHD

(Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského Ostrava, MSK, id: 666)
Petr Lazar, Jan Bednář, Daniel Bartek

Podkováři

(gymnázium Jana Nerudy, PHA, id: 726)
Helena Krejčí, Markéta Balcarová, Alena Voltrová

Pokusní králíci

(Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace, JMK, id: 706)
Tereza Rohova, Anna Konečná, Marie Mrázková

Prdelky

(Gymnázium Komenského Havířov, MSK, id: 708)
Adina Večeřová, Jasana Koláčková, Barbora Trvajová

Prevíti

(Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, JMK, id: 665)
Eva Hnilicová, Adéla Kotíková, Petr Dohnal

PUGA

(Biskupské gymnázium , JMK, id: 707)
Vojtěch Špaček , Vojtěch Žíla , Adam Škvrna

Pupíkovi vyslanci

(Gymnázium Brno, Třída Kap. Jaroše 12, JMK, id: 675)
Vilém Raška , Vašek Zvoníček, Viktor Materna

Pyrimidinis

(Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, p.o., JMK, id: 724)
Tomáš Beránek, Kryštof Lebeda, František Křivánek

Qt3.14s

(Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, JMK, id: 717)
Andrea Hauptová, Adam Hohl, Jiří Smejkal

Retardini

(Gymnázium Olgy Havlové, MSK, id: 669)
Andrea Kolibáčová, Michaela Horňáková, Simona Walderová

Romao Dumaod

(Gymnázium T. G. Masaryka, příspěvková organizace, JMK, id: 687)
Ondřej Odehnal, Roman Dvořák, Martin Macháček

Rovina

(Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, MSK, id: 712)
Kamil Kurovský, Tereza Staňková, Jan Fábrik

Rozdupaná čivava

(Biskupské gymnázium Brno, JMK, id: 697)
Eva Vochozková, Marek Duchaň, Tomáš Sedláček

Řepan-butan

(Gymnázium Františka Živného, MSK, id: 686)
Jan Zajíček, Adam Kiška, Natálie Šimková

SAB

(Gymnázium, ŽSK, id: 661)
Andrej Michalek, Stanislav Kopunik, Alžbeta Červencová

Sarcophagus

(Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace, JMK, id: 644)
Barbora Večeřová, Markéta Kotlánová, Ilona Chrastilová

Science Busters

(Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace, JMK, id: 688)
Leoš Sáblík, Michaela Nováková, Michaela Spurná

Sedmikrásky

(Gymnázium Budějovická 680, PHA, id: 667)
Tereza Poláková, Anna Skalická, Karolína Kroupová

Schnabeltier Clique

(Medelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace, MSK, id: 689)
Daniel Rychlý, Kateřina Weisová, Tomáš Wolf

Sinep team

(Wichterlovo gymnázium, MSK, id: 683)
Daniel Iwan, Milan Závada, Martin Kašperlík

Sokolíci

(Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, JMK, id: 725)
Jakub Velísek, Michaela Kozáková, Martin Skoupý

Svatá trojice

(Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace, JMK, id: 705)
Robin Kotouček, Matěj Morkus, Michael Bauer

Tennos

(Mendelovo gymnázium Opava, MSK, id: 693)
Jan Hrazdil, Marek Hlávka, Tomáš Mosler

TeReMaK

(Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, p.o., Střední průmyslová škola chemická Brno, JMK, id: 713)
Renata Zemanová, Terezie Malcová, Martin Kousal

Theobromiňáci

(Gymnázium Jana Keplera, PHA, id: 673)
Julie Faltysová, Ivana Klikarová, Dan Ridzoň

Ti humanitní

(Biskupské gymnázium Brno, JMK, id: 646)
Markéta Nečasová, Barbora Rutarová, Štěpánka Kytnerová

Trisomie 21. chromozomu

(Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, JMK, id: 664)
Kateřina Ježová, Tomáš Foltán, Terezie Šlesingerová

Trojitý B

(Biskupské gymnázium a mateřská škola Brno, Barvičova 85, JMK, id: 709)
Ondřej Brdečko, Tomáš Bargel, Vojtěch Bureš

Tunelující elektroni

(Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, MSK, id: 710)
Přemysl Baláž, David Rožek, Jakub Pařenica

Ujóngrofangrgronagrfangrgát

(Gymnázium Židlochovice, p. o., JMK, id: 663)
Jan Procházka, Adéla Felcmanová, Mikuláš Nevídal

VicTrix

(Gymnázium Třinec, MSK, id: 633)
Jana Liberdová, Tomáš Kyzek, Laura Kratochvílová

Walking head

(Gymnázium Hlinská 29, ŽSK, id: 652)
Alexandra Fecenková, Filip Palárec, Helena Marková

Zadumaný bulvy

(Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou , VYS, id: 647)
Eliška Rozmarínová, Martina Harvánková, Ondřej Naar

Počet registrovaných kompletních týmů: 98

 

Zatím žádné registrované nekompletní týmy