Aktuální dění

N-trophy9 zná své vítěze

Je to tak, 45 hodin soutěžení přineslo spoustu zážiků a emocí a vítězně z něj vyšel tým Název neuveden. Gratulujeme! Mrkněte na výsledky nebo do fotogalerie, kde už visí první fotky z letošního finále! Časem ještě nějaké přibudou a možná se dočkáme i videa :-)
Děkujeme za účast a těšíme se na další ročník!

Napětí je u konce, výsledky dorazily :-)

Co k tomu dodat - mrkněte do Výsledků a, pokud chcete, si pročtěte i autorská řešení - aneb jak jsme si to představovali my :-)

Kvalifikační FAQ

Nějak se nám začaly množit dotazy na jednotlivé úlohy a tak si říkáme, že by možná zajímaly i některé z vás. Zde je tedy máte všechny pohromadě - jak položené dotazy od vás - týmů, tak i odpovědi, které jsme vám mailem dali. Ať máte všichni rovné podmínky :)

Více informací >>

Kvalifikace na N-trophy9 už frčí!

Je to tak, N-trophy9 je tady a kvalifikační úlohy si můžete stáhnout na kartě "Hra". Připomínáme, že zadání je přístupné pouze týmům, které jsou "kompletní" - tedy mají vyplněné všechny informace...

Někteří jste si všimli, že vám automatický svítí bonus jako odevzdaný, to je v pořádku :-)

Registrace na N-trophy9!

už je v plném proudu. Tak sežeň tým a pojď do toho!

N-trophy8 zná své vítěze!

Je to tak, 45 hodin soutěžení přineslo spoustu zážiků a emocí a vítězně z něj vyšel tým Jarošťáci (se vrací). Gratulujeme! Mrkněte na výsledky nebo do fotogalerie, kde už visí fotky z letošního finále! Děkujeme za účast a těšíme se na další ročník!

Známe jména finalistů!

Kvalifikace je u konce a 16 postupujících se utká o vítězství 16. - 18. února v Brně. Mrkněte na výsledky. Pokud vás zajímá, jak si to představovali sami autoři, mrkněte na autorská řešení.

Prosíme vás taky o vyplnění kvalifikačního dotazníku, pomůže nám udělat lepší příští N-trophy. Úspěšným týmům gratulujeme a všem děkujeme za účast a snahu.

Kvalifikace je u konce…

Kostky jsou vrženy. Právě skončila kvalifikace na N-trophy8... Výsledky a seznam 16 postupujících týmů se dozvíte nejpozději v neděli 18. 2. A nebojte, pošleme vám to také v emailu :-)

Chyby na stránkách

Dobrá zpráva, odevzdávárna už normálně funguje... Děkujeme za trpělivost.

Možná jste si všimli, že některé věci na těchto stránkách nefungují úplně ideálně. Vzniklo to tím, že jsme updatovali Wordpress na aktuální verzi a to rozhodilo některé funkce. Pracujeme na nápravě, doplňování registrace by už mělo funovat. Pokud natrefíte na něco, co se nechová, jak byste očekávali, prosím napište nám to. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Kvalifikace odstartovala!

Právě se rozjela kvalifikace, zadání najdete po přihlášení v kartě Hra kliknutím na zelené tlačítko Kvalifikace. Průběžné dotazy týmů a naše odpovědi na ně jsou zveřejňovány v kvalifikačním FAQ.

Přejeme hodně štěstí a ať se vám kvalifikace líbí!