Seznam registrovaných týmů

AAAdely

(Gymnázium a SOŠZE Vyškov, JMK, id: 947)
Adéla Kulíšková, Adéla Vrtílková, Adéla Synková

Alchymisti007

(Gymnázium Ivana Kupca, 92001 Hlohovec, TTSK, id: 908)
Maximilián Kováč, Tomáš Varga, Karolína Kollárová

Alkáči

(Gymnázium a SOŠ Jilemnice, LBK, id: 943)
Markéta Braunová, Jakub Cerman, Vojtěch Janáč

ALPHAAA-aaamyláza

(Bilingválne gymnázium Milana Hodžu , ŽSK, id: 922)
Jakub Borko, Mária Tomášová, Daša Novysedláková

AMK Českolipská

(Gymnázium Českolipská, PHA, id: 876)
Kristýna Mášová, Anna Bernášková, Magdalena Mišoňová

Anomálie

(Gymnásium Vídeňská 47, JMK, id: 895)
David Kolář, Ota Mikušek, Tereza Bystřická

AT GC

(Gymnázium Rumburk, ULK, id: 981)
Pavla Mlejnková, Karolína Pešíková, Kryštof Řebíček

Athenium

(Anglicko-česko gymnázium Amazon, PHA, id: 1031)
Ekaterina Bogdanova, Anastasia Bogdanova, Karolína Urbanová

Atomovky

(Gymnázium Českolipská, PHA, id: 873)
Barbora Špatková, Tereza Bartošová, Lucie Shánělová

Axolotl

(Gymnázium Pierra de Coubertina, TTSK, id: 1003)
Andrej Madunický, Monika Jankechová, Adam Gažovič

Babulenky

(Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola , JMK, id: 924)
Magdaléna Filipová, Zuzana Pecháčková, Valentýna Pavlasová

Bafíci

(Gymnázium Blansko, JMK, id: 877)
Barbora Odehnalová, Kateřina Roupová, Filip Zukal

Bambusovi Nekamarádi

(Gymnázium a SOŠZE Vyškov, JMK, id: 910)
Jakub Šišma, Anna Deuserová, Jakub Jeřábek

Bazinga

(Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, MSK, id: 893)
Adéla Popelková, Veronika Prokopová, Zuzana Mičulková

Berušky

(Slovanské gymnázium Olomouc , OLK, id: 921)
Alena Kučerová , Veronika Špačková, Sára Řihošková

Bezpečnost práce

(Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace, JMK, id: 882)
Viktor Materna, Vojtěch Turland, Kryštof Zamazal

BiGysti1C

(Biskupské gymnázium Brno a MŠ, JMK, id: 970)
Karolína Podivínská, Markéta Zavoralová, Josef Šikula

Blázni z Marsu

(Gymnázium Židlochovice, JMK, id: 1011)
Michael Procházka, Magdaléna Šilerová, Ivona Procházková

BOBUFA

(GTGM LITVÍNOV , ULK, id: 1010)
Sabina Faberová, Matěj Bursík , Lukáš Bolech

Boženy tým

(Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov, ULK, id: 995)
Barbora Marková, Klára Marková, Jan Paluška

Caterva Coffeinum

(Gymnázium Pierre de Coubertina Tábor, JCK, id: 934)
Sébastien Aubraye, Vojtěch Čapek, Vojtěch Jedlička

Corazones

(Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba, MSK, id: 957)
Bořek Vajda, Tomáš Hrbáč, Adéla Lapšanská

ČD Team

(Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace, MSK, id: 1014)
Jan Kundrát, Lucie Pšenicová, Alexandr Pisani

Datle

(Gymnázium a SOŠZE Vyškov, JMK, id: 1004)
Terezie Hrežová, David Formánek, Aneta Masaříková

DEADCAT

(Střední průmyslová škola chemická Brno, JMK, id: 872)
Filip Jordánek, Tomáš Nováček, Viktorie Svobodová

Díra-team

(Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308 , JCK, id: 1000)
Jakub Dvorský, Kateřina Budíková, Julie Kolářová

Dvaplusjedna

(Wichterlovo gymnázium, MSK, id: 900)
Tomáš Janoušek, Anna Hýžová, Kateřina Peterková

DVD

(Gymnázium a JŠ s právem jazykové zkoušky, Břeclav, JMK, id: 929)
David Lorenc, Veronika Krejčí, David Kunis

Ethanol-team

(Súkromné gymnázium Oravská 11, ŽSK, id: 916)
Denisa Rybárová, Natália Hrmlová, Paulína Rafajová

Eulerove sinice

(Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, BBSK, id: 979)
Damián Lipták, Anežka Králová, Matúš Senček

Exotermická ženská príťažlivosť

(Gymnázium Ivana Kupca, 920 01 Hlohovec, TTSK, id: 906)
Alena Mendelová, Nicole Horváthová, Andrea Kvasňovská

Fedardi

(Bilingválne gymnázium Milana Hodžu v Sučanoch, ŽSK, id: 902)
Zuzana Hudáčová, Fedor Alexander Župník, Miloš Mičík

FiKaLutA ( . Y . )

(Gymnázium T. G. Masaryka, Studentská 640, Litvínov, 436 01, ULK, id: 974)
Vojtěch Peták, Tereza Šváchová, Nela Reinlová

Fus Ro Dah

(Gymnázium Olomouc-Hejčín, OLK, id: 996)
Šimon Londin, Martin Šlézar, Tereza Havlíková

Futuristic team

(GAB Námestovo, ŽSK, id: 914)
Michal Murín, Sára Pavlová, Simona Jagnešáková

GABáci

(Gymnázium Antona Bernoláka Senec, BSK, id: 1002)
Norbert Ferdinand Turinič, Lukáš Fiala, Daniel Murgaš

GABáčky

(Gymnázium Antona Bernoláka Senec, BSK, id: 1021)
Lucia Jančošková, Lucia Bottlíková, Nicole Rusnáková

Geváci

(Gymnázium Evolution Jižní Město, PHA, id: 944)
Daniel Šulc, Veronika Vitíková, Filip Hruška

Gibbsova energia

(Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, BBSK, id: 975)
Martin Puffler, Juraj Mašlej, Natália Gašparová

GJH biolabteam

(Gymnázium Jána Hollého , TTSK, id: 1033)
Samuel Mokošák, Matej Krajčovič, Miroslav Šimlaštík

GSH

(Gymnázium, Havířov - Podlesí, Příspěvková organizace, MSK, id: 1009)
Ondřej Kohut, Zdeněk Tomis, Ondřej Kaštovský

Gymbos

(Gymnázium Boskovice, JMK, id: 912)
Eliška Bártová, Tomáš Brablec, Vlastimil Vítovský

GymBos1C

(Gymnázium Boskovice, JMK, id: 896)
Alina Pavlyuk, Miroslav Španiel, David Kalas

GymdbTeam

(Gymnázium Dubnica nad Váhom, TSK, id: 925)
Matúš Litvín, Denisa Matúšová, Zuzana Štefancová

Gymnázium Jihlava

(Gymnázium Jihlava, VYS, id: 967)
Adéla Kubištová, Petr Čech, Michaela Pavlincová

GympláciHranice123

(Gymnázium Hranice, OLK, id: 1041)
Helena Smrčková, Klára Kučerová, Vít Čech

Gyra

(Gymnázium Dr. Antona Randy, LBK, id: 954)
Petr Kahan, Alena Jansová, Aleš Přibík

GyTka

(Gymnázium Turzovka, ŽSK, id: 984)
Silvia Kožáková, Šimon Mekiňa, Michal Korený

Hádej

(Masarykovo Gymnázium Šumperk, OLK, id: 919)
Petr Kupka, Štěpán Bartoš, Martin Vavřík

HAM

(Gzmnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace, JMK, id: 884)
Michal Němec, Jan Rybka, Adam Vondráček

HANAKA

(Gymnázium T. G. Masaryka, ULK, id: 1042)
Hien Trang Dao, Natálie Polmová, Kateřina Zábojníková

HASHTAGTýmkvůlikterémumožnáněkdyzavedoumaximálnípočetznakůvnázvu .)

(Gymnážium Budějovická, Praha 4, OLK, id: 956)
Jindřich Jelínek, Richard Veselý, Jiří Janoušek

HoMiFi

(Gymnázium Česká Třebová, PAK, id: 923)
Filip Karlíček, Miroslav Rus, Jan Herman

HoPeNa

(Gymnázium Václava Hlavatého Louny, ULK, id: 1039)
Natálie Fridrichová, Jan Parpel, Penelope Maria Chodounská

HorKá Miš

(Gymnázium Blansko, JMK, id: 897)
Kateřina Kalová, Jan Kalenda, Michaela Peterková

Houby

(Gymnázium Křenová 36, JMK, id: 898)
Eliška Orlová, Eva Gebhardtová, Eliška Čechovská

Hvězdný prach

(Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, p.o., JMK, id: 911)
Jaroslav Herman, Ondřej Pelánek, Jan Obořil

Chameleoni

(Gymnázium Přípotoční, PHA, id: 946)
Jakub Rychlík, Denisa Kaňoková, Ema Šimáčková

Cheeki Breeki HOMATO

(Gymnázium Pierra de Coubertina, JCK, id: 936)
Jan Radosta, Tomáš Douda, Magdaléna Rudová

Chemical Raptors Ostrava

(Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, MSK, id: 983)
Matěj Spurný, Jindřich Teper, Daniel Lee Číp

Chemikálie na druhou

(Anglicko-čeké gymnázium AMAZON, PHA, id: 1035)
Šarlota Kšírová, Yasmin Abu Zummar, Sofiya Valerievna Petryakova

Integrovaní studenti

(První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace, KVK, id: 1019)
Jakub Červenák, Matylda Kotyzová, Sarah Jana Huspeková

IQ 150

(Evanjelické gymnázium Tisovec, BBSK, id: 1018)
Zuzana Kováčiková, Ema Gažúrová, Adriana Mesíková

Jarošťáci (navždy)

(Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, p. o., JMK, id: 903)
Filip Svěrák, Mikuláš Hampl, Lukáš Hajn

Javor turecký

(Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor, JCK, id: 926)
Dominika Hroncová, Ondřej Javorský, Tomáš Foral

JCMM

(GML, JMK, id: 869)
Milan Linkesch, Ivo Hopp, Michal Němec

Jediná správná Skupina

(Biskupské gymnázium Brno, JMK, id: 980)
Karolína Krejčiříková, Dominika Madziová, Prokop Kabelka

Kalyptra

(Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace, MSK, id: 890)
Petr Šulc, Robert Gemrot, Barbora Gavendová

Karlosova (j)elita

(Gymnázium Šumperk, OLK, id: 987)
Jakub Hořava, Jan Mazák , David Staněk

KFM

(Gymnázium Jána Baltazára Magina Vrbové, TTSK, id: 988)
Filip Ščepko, Klára Hasidlová, Marek Adamčík

Kiwi kvarky

(Wichterlovo gymnázium, MSK, id: 1007)
Petr Kuhejda, Oskar Martiňák, Pavel Velek

Kmotři

(Gymnázium Česká Třebová, PAK, id: 972)
Beáta Hrdličková, Aneta Abtová, Emma Kameníková

Kočičí Bojovníci

(Gymnáziun Ostrava-Hrabůvka, MSK, id: 1032)
Patrik Kula, Sára Štráchalová, Štěpán Hartman

Kosmonauti

(Gymnázium Václava Hlavatého Louny, ULK, id: 1037)
Denisa Púpalová, Natálie Janečková, Michaela Kučerová

Kotlík Junge

(Gymnázium Havlíčkův Brod, VYS, id: 958)
Ondřej Mach, Vladimír Kučírek, Vojtěch Kučera

Kovošrot

(Gymnázium Ostrava Zábřeh, MSK, id: 1024)
Lucie Kunčarová, Zdeněk Legerský, Ondřej Kozelský

Kudlankográl GCHD

(Gymnázium Christiana Dopplera, PHA, id: 997)
Matěj Bosáček, Vítězslav Lužný, Johana Dalíková

Kvinta

(Gymnázium Václava Hlavatého Louny, ULK, id: 1038)
Karolína Csonková, Barbora Halamová, Lucie Nováková

Legie temnot

(Gymnázium a SPŠ Duchcov, ULK, id: 1043)
Dominik Tandler, Kate Hellerová, Jan Abrham

LIGMA

(Střední škola EDUCHEM, a.s., Okružní 128, 435 13 Meziboří, ULK, id: 1016)
Pavel Lukáš, Ondřej Hladeček, Marie Koutná

Lochbif

(Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského , MSK, id: 985)
Vojtěch Polášek, Anna Mokryšová, Anna Machalkova

LonelyGirl15

(Gymnázium Varšavská cesta 1, ŽSK, id: 881)
Claude Johann Čierny, Bianka Tomaščíková, Nataša Tucíková

Maginky

(Gymnázium Jána Baltazára Magina Vrbové, TTSK, id: 1022)
Sandra Glosová, Ema Krchnáková, Klára Rybárová

Mandloň

(Gymnázium Nad Alejí, PHA, id: 932)
Kateřina Kohoutová, Matyáš Rázga, David Klement

Medic group

(Gymnázium Ivana Kupca, 92001 Hlohovec, TTSK, id: 907)
Kristína Dubravová, Natália Lesková, Stella Moravková

Mladi i daroviti

(Gymnázium a SOŠ Rokycany, PLK, id: 1029)
Karel Balej, Jakub Růžička, Radek Olšák

MTS

(SZŠ Brno, Jaselská, příspěvková organizace, JMK, id: 930)
Antonín Sovadina, Monika Pisková, Soňa Dohnalová

NaH

(Gymnázium Pierra de Coubertina Piešťany, TTSK, id: 964)
Samuel Šulgan, Júlia Orlovská, Terézia Lišková

Najat nedobrem

(Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace, MSK, id: 1015)
Matěj Kubesa, Benjamín Svrček, Ondřej Tatýrek

Na názvu jsme se neshodli

(Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola, JMK, id: 918)
Vojtěch Brdečko, Vojtěch Klapetek, Lukáš Pražák

Natka a ten zbytek

(Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala , ULK, id: 941)
Natálie Kutheilová , Kateřina Ryšlavá, Štěpánka Lanková

Název neuveden

(Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 2857/5, Ústí nad Labem, ULK, id: 879)
Ngoc Hung Hoang, Dalibor Pelčák, Petr Zahradník

Název vašeho týmu

(Gymnázium Otrokovice, ZLK, id: 999)
Tadeáš Herentin, Gabriela Savarová, Veronika Penková

Nechvalně proslulé sestrské duo a křen

(Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, JMK, id: 994)
Monika Kuncová, Martina Kuncová, Kristýna Legnerová

Nekonečno

(Masarykovo gymnázium Příbor, MSK, id: 915)
Veronika Krčmáriková, Tereza Strakošová, Hana Bortlová

Nemocní

(Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace, MSK, id: 889)
Marek Szymutko, Matěj Vais, Ondřej Nowak

Neutroni

(Gymnázium Přípotoční, PHA, id: 937)
Martin Kirchhof, Michaela Seidlová, Natálie Hniličková

Nimbus

(Gymnázium Andreja Sládkoviča Krupina, BBSK, id: 989)
Roman Strehár, Matúš Pántik, Adriana Ďuricová

Nostres

(GPOA Znojmo, JMK, id: 905)
Lubomír Smrček, Daniela Reiterová, Oliver Wünsche

NoTryhard Kappaⁿ

(Gymnázium Boženy Němcové, KHK, id: 880)
Vadim Kablukov, Šimon Chvátil, Tereza Kinská

N-profiŠlapanice

(Gymnázium a ZUŠ Šlapanice, JMK, id: 894)
Adam Kozubek, Jiří Kostrhun, Barbora Piknová

NULL

(Gymnázium - Brno, tř. Kpt. Jaroše 14, JMK, id: 891)
Anna Blahová, Hana Slámová, Jindra Matuška

Olí a dvě Mafiánky

(Biskupské Gymnázium J. N. Neumanna České Budějovice, JCK, id: 886)
Oliver Šmakal, Deniska Průšová, Pavlínečka Kružíková

Omyl - možná

(Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, p. o., MSK, id: 953)
Kristýna Prokopová, Kateřina Sochorová, Nikola Macháčová

OREO

(Anglicko-české gymnázium Amazon, PHA, id: 992)
Khanh Linh Luong, Mariya Dusha, Anna Tranova

Papkáči

(Gymnázium Jána Papánka Vazovova, BSK, id: 991)
Natália Minarovjech, Júlia Mišíková, Richard Struhár

Parta z pláně

(Gymnázium Praha 4, Na Vítězné pláni 1160, PHA, id: 1026)
Matěj Charousek, Pavel Říkovský, Marek Pavlica

Paryby

(Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov, ULK, id: 963)
Andrea Sára Šulcová, Eliška Frolíková, Kristýna Otcovská

Peptidečky

(Anglicko-české gymnázium Amazon, PHA, id: 1025)
Karin Loja, Jakub Tatara, Matyáš Stejskal

Per aspera ad Astra

(Biskupské gymnázium, Brno, JMK, id: 1001)
Markéta Nečasová, Hana Válková, Vojtěch Bureš

Polyakrylnitrilový tým

(Gymnázium Roudnice nad Labem, ULK, id: 952)
Petr Borňás, Anežka Škrabalová, Natálie Kašparová

Polymery

(Gymnázium T. G. Masaryka, ULK, id: 966)
Karolina Treglerová, Alexandra Sochorová, Mikuláš Polívka

Pozbieranci

(Gymnázium Ivana Kupca, 92001 Hlohovec, TTSK, id: 909)
Ema Švihoríková, Lujza Šimončičová, Lenka Jurašiková

Qeutzalcoatlus northropi

(Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace, MSK, id: 892)
Tomáš Wolf, Jan Stoklasa, Karel Chwistek

RAKETKY

(Gymnázium Přípotoční, PHA, id: 945)
Johana Švejdová, Michaela Lyachová, Veronika Slavíková

Ranský koně

(Gymnázium Václava Hlavatého Louny, ULK, id: 1040)
Sam Starý, Natálie Beckertová, Šimon Pichert

Ressel squad

(Gymnázium Josefa Ressela, PAK, id: 920)
Vojtěch Blažek, Kryštof Teplý, Marek Kratochvíl

Restrikční endonukleáza 2

(Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace, JMK, id: 888)
Vít Procházka, Hana Bernhardová, Josef Minařík

Rotující hexagony

(Klvaňovo gymnázium Kyjov, JMK, id: 870)
Jan Vyčítal, Jakub Strnad, Magdalena Ambrozková

Salamandři

(Gymnázium Roudnice nad Labem, ULK, id: 968)
František Záhorec, Barbora Zedníková, Gabriela Rauchfussová

SALTIES

(Gymnázium Českolipská, PHA, id: 871)
Petr Dolejší, Lubomír Seif, Petr Šťastný

Science Animals

(CSŠ sv. Cyrila a Metoda Snina, PSK, id: 901)
Aneta Anna Dunajová, Matúš Komár, Maroš Kohút

Semipermeabilní alkoholdehydrogenáza

(Gymnázium Česká Třebová, PAK, id: 940)
Šárka Doležalová, Eliška Loderová, Daniela Řeháková

Siamské trojčatá

(Gymnazium Jana Papanka, BSK, id: 904)
Igor Zachar, Simona Rauschová, Viktória Trnková

Silná sigma

(Gymnázium Olgy Havlové, MSK, id: 913)
Daniela Němcová, Klára Výtisková, Martina Jandová

SkoroVůbecneJentrochuObčasChaotičtí

(Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23, PLK, id: 977)
Eliška Pirnosová, Adam Blažek, Ondřej Sladký

Sofistikovaní

(Gymnázium Rumburk, ULK, id: 928)
Matěj Honzík, Quy Nguyen Huu, Václav Špička

Spiklenci

(Arcibiskupské gymnázium, PHA, id: 1030)
Kryštof Cyril Novák, Matěj Kincl, Markéta Kalendová

Společenstvo žlutého tentononcu s pěknou básničkou uvnitř jako pozornost podniku

(Lepařovo gymnázium Jičín, KHK, id: 1020)
Petr Šohaj, Kateřina Šádková, Jaroslav Nauš

Spolek Delta

(Wichterlovo Gymnázium, MSK, id: 942)
Eliška Chvějová, Tereza Čichoňová, Vendula Chojková

SPQR

(Klvaňovo gymnázium Kyjov, JMK, id: 973)
Tadeáš Novotný , Marek Miklenda, Filip Marhefka

S.P.Q.R.

(Katolícke gymnázium Štefana Moyzesa, Banská Bystrica, BBSK, id: 976)
Petra Polnišerová, Jakub Kunda, Bystrík Repka

SSLDP

(Lepařovo gymnázium, Jičín, KHK, id: 993)
Barbora Šimánková, Anna Janků, Ondřej Plocek

Stellas

(Gymnázium , Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, příspěvková organizace, LBK, id: 950)
Filip Matula, Anežka Pohanková, Lucie Hoffmannová

Subatomární kachna

(Wichterlovo gymnázium, MSK, id: 899)
Lukáš Výtisk, Marek Tyl, Hedvika Stachovcová

Subatomární kotě

(Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 669, MSK, id: 887)
Jirka Močkoř, Jan Lukovský, Eliáš Bencúr

Sveřepouncí kapříčci

(Gymnázium Dr. Karla Polesného, JMK, id: 986)
Vojtěch Skoumal, Eva Hrdličková , Šimon Novotný

Šest hemisfér 2.0

(Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace, JMK, id: 875)
Jan Česnek, Eleonora Krůtová, Marie Grunová

Šumperští lepšolidi

(Gymnázium Šumperk, OLK, id: 998)
Michal Horáček, Jan Pavelka, Jan Tym

TeamTukan

(Anglicko-české gymnázium Amazon, PHA, id: 1006)
Martin Šácha, WenWen Xia, Eliška Vondráčková

Tekutej püsek

(Gymnázium Přípotoční, PHA, id: 938)
Lucie Tomanová, Vojtěch Vilhum, Marie Kováříková

Tenebris

(Gymnázium Františka Křižíka a základní škola s.r.o., PLK, id: 933)
Patrik Nový, Jan Ječmínek, Ondřej Kuchynka

Tentakule

(Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba, MSK, id: 951)
Kryštof Polášek, Lucie Hrubá, Melánie Drexlerová

Teorie chaosu

(Gymnázium Rájec-Jestřebí, JMK, id: 969)
Bronislava Adamjáková, Lucie Zajícová, Radek Mikula

The Falcons

(Slovanské gymnázium Olomouc, OLK, id: 874)
Šimon Bláha, David Vraj, Hynek Jakeš

Ti bez Sáry

(SZŠ Jaselská , JMK, id: 960)
Aneta Fialová , Filip Krytinář, Zuzana Heinzová

Tím Alfa Vlk

(Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského v Prievidzi, TSK, id: 965)
Ján Húska, Patrik Stano, Paulína Šimková

Tím zo Šrobárky

(Gymnázium, Šrobárova 1, 04223, KSK, id: 990)
Daniel Greš, Peter Pauchlík, Veronika Vaszilyová

Ti se Sárou

(SZŠ Jaselská, Brno, příspěvková organizace, JMK, id: 959)
Tereza Macků, Joudi Bijo, Sára Jančaříková

TMP

(Gymnázium Roudnice nad Labem, ULK, id: 948)
Prokop Svoboda, Tomáš Laube, Matěj Mansfeld

//TODO

(Gyrec, JMK, id: 883)
Jakub Šťastný, Filip Chocholatý, Aneta Pelíšková

ToRaKi

(Gymnázium a SOŠZE Vyškov, JMK, id: 949)
Kristýna Štofková, Tomáš Skácel, Radek Novák

Trabanti

(Gymnázium Václava Hlavatého Louny, ULK, id: 1036)
Barbora Leštinová, Marie Morávková, Ivana Jeřábková

Trio

(Gymnázium Petra Bezruče, MSK, id: 1005)
Marie Cmíralová, Zuzana Gřesová, Dan Vilimovský

Tulene

(Gymnázium Ivana Kupca, 92001 Hlohovec, TTSK, id: 961)
Andrej Morovics, Michal Minarovský, David Šintál

T42

(Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, MSK, id: 1027)
Alice Ohrádková, Vladimír Petraš, Eliška Havránková

Uhelná četa

(Gymnázium Jindřicha Šimona Baara Domažlice, PLK, id: 1008)
Václav Svoboda, Jan Svoboda, Alena Osvaldová

Ultrahustrokrutopřísnědémonský tým (2)

(Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace, KVK, id: 878)
Kateřina Čermáková, Vojtěch Laitl, Kateřina Rosická

Varix

(SZŠ Jaselská, Brno, JMK, id: 982)
Anna Fejerová, Antonín Košíček, Simona Čechová

Vědecká fúze

(Gymnázium U Létajícího Čestmíra, PHA, id: 955)
Jitka Waldhauserová, Jakub Štěpánek, Jaroslav Frühauf

Veni Vidi Vici

(Gymnázium, Nový Jičín, příspěvková organizace, MSK, id: 971)
¨Veronika Boháčová, Viktorie Mičulková, Adriana Hulejová

Veselí Mačáci

(Základní škola a gymnázium Vítkov, p.o., MSK, id: 1017)
Lukáš Duben, Jan Leher, Dominik Nedzbala

VJK - Vysoce Jaderní Kosmonauti

(Gymnázium Roudnice nad Labem, ULK, id: 939)
Kristýna Pokorná, Vladislav Lebeděv, Jan Záhorec

Vláčci motoráčci

(Gymnázium Olomouc, Hejčín, OLK, id: 917)
Matěj Lorenc, Anna Marie Tvarůžková, Klára Pospíšilová

VVV

(Gymnázium Brno, Třída kapitána Jaroše 15, JMK, id: 1023)
Viktor Grim, Vojtěch Richard Krejsa, Vilém Raška

We are number 0.999...

(Gymnázium Olomouc Hejčín, OLK, id: 885)
Tomáš Pippal, Jiří Loun, Kateřina Poláková

Winx

(Anglicko-české gymnazium Amazon, PHA, id: 1034)
Natálie Burdová, Sara Abesová, Anežka Skřivánková

WoMensa

(Mensa gymnázium, o.p.s., PHA, id: 931)
Marie Kličková, Martin Sedmera, Ondřej Folberger

Xantippa

(Gymnázium Uherské Hradiště, ZLK, id: 978)
Zora Zemanová, Gabriela Pestlová, Věra Hanáková

Ykčok

(G Brno, Křenová, JMK, id: 1012)
Martin Pernica, Hana Kosíková, Jakub Schimmer

Zimní směs do ostřikovačů až do mínus dvaceti stupňů Celsia

(Gymnázium Nad Štolou, PHA, id: 1028)
David Ayeni, Agáta Krčmářová, Ema Konečná

Zlotřilé tLamy

(Gymnázium Olgy Havlové, MSK, id: 927)
Klára Nováková, Barbora Říhová , Robert Juráček

ZuKaLex

(Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, MSK, id: 1013)
Zuzana Baranová, Kamil Mrkvan, Alexander Godovský

Želvušky

(Gymnázium U Balvanu, LBK, id: 935)
Veronika Doubková, Sabina Vondráčková, Ondřej Pecháček

Žraloci

(Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov, ULK, id: 962)
Andrea Sára Šulcová, Eliška Frolíková, Kristýna Otcovská

Počet registrovaných kompletních týmů: 175

 

Zatím žádné registrované nekompletní týmy